Koberce

Čištění koberců

Naše firma se již řadu let věnuje profesionálním čištění koberců. Provádíme efektivní, hloubkové čištění koberců. V praxi se jedná především o kombinaci ruční, kartáčové a extrakční metody čištění, kterými dosáhneme nejen maximálního účinku v čistotě, ale též v regeneraci vlákna. Zakázky realizujeme u zákazníků i ve vlastních prostorách.

Mokré (extrakční) čištění koberců je vhodné pro většinu typu materiálů, ze kterých jsou tvořeny textilní podlahoviny a textilní čalounění. Základním předpokladem je, že materiál musí být barevně stálý a vodovzdorný. Dalším omezením je případ, kdy je koberec lepený vodorozpustnými lepidly.

Naši činnost lze též popsat i jako tepování, mokré vysávání, extrakční, chemické, strojní, popř. strojové čištění koberců a čalouněného nábytku. Kterýkoliv z uvedených výrazů je pro nás významem pro dosáhnutí co nejdokonalejšího výsledku. Klademe důraz na profesionální přístup a preciznost prováděných prací.

Běžně provádíme čištění veškerých syntetických koberců a čalounění ze syntetických látek

Dále můžeme vyčistit vlněné koberce. Zde ovšem kvůli vysoké nasákavosti materiálu používáme speciální čisticí prostředek určený přímo pro tento materiál.

Název Cena za ks/m2
Koberec bez impregnace od 35,-Kč/m2
Koberec s impregnací od 40,-Kč/m2
Rohože, běhouny(volné koberce) dle dohody
Postel 1-lůžko od 300,-Kč
Manipulace se strojem – účtuje se vždy 250,-Kč
Doprava do 30km ZDARMA
Doprava nad 30km 10,-/km
Minimální hodnota zakázky 500,-  + manipulační poplatek.

Výše uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.