Úvod

Firma ALFA TRADE CZ vznikla v roce 2000.
Z počátku jsme se věnovali pouze prodeji čistících utěrek. Na základě zájmu zákazníků, jsme naši nabídku rozšířili o sortiment hygieny a o obalové a ekologické materiály. Tímto se firma v menší míře zabývá dodnes.

Počátkem roku 2012 jsme se začali vracet ke kořenům firmy. Ve firmě tak vzniklo samostatné odvětví, zabývající se PROFESIONÁLNÍM ČIŠTĚNÍM. Rozhodli jsme se o maximální možnou nabídku, proto se firma zabývá jak čištěním interiéru – koberce, čalounění, linolea, dlažby, marmolea, tak i čištěním exteriéru – zámkové dlažby, betonové povrchy, kamenné povrchy, parkovací stání. Také se zabýváme čištěním PVC plachet, fasád a střech domů, dezinfekcí a čištěním skladovacích a potravinářských prostor.

V současné době, je součástí naši nabídky také ruční mytí a čištění automobilů, které provádíme v prostorách naši myčky v Ivančicích. Samozřejmostí je nabídka různým mycích a čistících programů pro čistotu auta uvnitř i venku.

K provedení veškerých našich prací využíváme především naše zkušenosti, specializovaná zařízení a profesionální chemii, čímž dosahujeme těch nejlepších výsledků.

Díky osvědčeným praktikám a zkušenostem, Vám můžeme nabídnout služby na té nejvyšší úrovni kvality a to k Vaši maximální spokojenosti.

                                                                                                          Tým ALFA TRADE CZ